4X4 OFF-ROAD FROM RUSSIA

OFERTA

×

Uwaga

Lack of access rights - File '/images/niva/foto/1410931062_niva_urban_9.jpg'
Lack of access rights - File '/images/niva/foto/1406547971_niva_urban_17.jpg'

Łada Niva 4x4 - nowe samochody

Cennik  Dane techniczne  Kolory  Gwarancja  Tuning  Realizacje  Media   BRONTO   TX!

 Łada Niva 4x4

          Łada Niva - kto o niej nie słyszał? Produkowany od ponad 30 lat samochód terenowy od zawsze gwarantujący najwięcej możliwości w stosunku do ceny. Jest to prawdopodobnie najlepszy towar eksportowy Rosji w historii poza surowcami. Choć wciąż rozpoznawalna, przeszła szereg zmian wyrażnie wpływających na jakość a w przypadku modelu Urban, również w większym stopniu na wygląd. Niva nie jest po prostu kolejnym, zwykłym samochodem terenowym jakich wiele. W wyjątkowy sposób łączy charakter pojazdu terenowego z cechami bliższymi współczesnym pojazdom typu SUV. Spełni się w roli auta do pracy jak i na co dzień. Nie zawiedzie gdy będziesz chciał pojechać w odległy i trudno dostępny teren, łatwo zaparkujesz ją w mieście, pojedziesz na zakupy i to wszystko nie ginąc w tłumie podobnych do siebie konstrukcji. Niva ma klasyczny wygląd jednak śmiało spogląda w przyszłość niedostępną dla innych...

 

         Pragniemy zaoferować Państwu ten nietuzinkowy samochód. Od prawie 25 lat, firma TARMOT 4x4 zajmuje się importem, serwisem, tuningiem oraz sprzedażą części zamiennych dla samochodów Łada Niva. Znamy się na nich jak nikt inny a nasze zaplecze gwarantuje najlepszą możliwą obsługę wszystkich klientów - zarówno firm jak i osób prywatnych. Obecnie jesteśmy jedyną firmą w Polsce która profesjonalnie zajmuje się wprowadzaniem samochodów Niva na nasz rynek i jedyną który na sprzedawane samochody udziela rocznej gwarancji bez limitu przebiegu. W przeciwieństwie do innych "importerów" nie jesteśmy firmą przypadkową która wpadła na pomysł sprzedaży Łady Nivy z powodu korzystnego kursu rubla :) Możesz u nas zasięgnąć opinii, obejrzeć samochód, przejechać się po naszym torze testowym i na podstawie tych wszystkich informacji zdecydować się na dodatkowe wyposażenie, tuning lub inną usługę. Tylko u nas kupisz Ładę Nivę w każdej wersji, łącznie ze specjalnie zmodyfikowanymi samochodami naszej produkcji.

 

       Obecnie Łada Niva 4x4 to fabrycznie dwa zasadnicze modele:

      Łada Niva 4x4 Classic  - czyli podstawowy, najbardziej klasyczny model - występuje również jako 5-drzwiowy

      Łada Niva 4x4 URBAN - model po fabrycznym tuningu optycznym oraz lepiej wyposażonym, Również jako 5 d.

 

     Oba modele są z technicznego punktu widzenia identyczne, model Urban to kilka zmian stylistycznych oraz wyposażenie bogatsze min. o klimatyzację, aluminiowe felgi, zderzaki w kolorze nadwozia, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka, wygodniejsze i podgrzewane fotele, inne elementy wyposażenia wnętrza itd.

    Oprócz tego oferujemy Państwu modele specjalne firmy Bronto oraz TX czyli TARMOT EXTREEM - nasze własne propozycje zmian i tuningu.

    Szczegółową ofertę znajdą Państwo na kolejnych stronach.