4X4 OFF-ROAD FROM RUSSIA

OFERTA

UAZ - nowe samochody

UAZ

                         

Nowość! UAZ PROFI!

          

Ульяновский автомобильный завод

Uljanowskij Awtomobilnyj Zawod 

UAZ to rosyjski odpowiednik takich legend off-roadu jak Jeep, Land Rover, Mercedes G czy Hummer. Fabryka z miasta Uljanowsk znana jest przede wszystkich z terenowego łazika 469B i pochodnych oraz dostawczych modeli serri 451/452 które przez kilkadziesiąt lat dzielnie służyły zarówno w siłach zbrojnych jak i w cywilu.

  UAZ-y zdobywały niezdobyte szczyty, pokonywały gorące piaski pustyni i ogromne obszary syberyjskich mrozów. Na bazie tych pojazdów powstało wiele konstrukcji prototypowych jak i specjalistycznych w tym tzw. "wszędołazy" czyli pojazdy na olbrzymich kołach a nawet z gąsienicowym układem napędowym.

  Trudno jest znaleść miejsce na Ziemi wolne od ich obecności. UAZ był produkowany i montowany w kilkudziesięciu krajach świata, od dość egzotycznych jak Egipt, Wietnam, Korea Północna, Chiny (kopia), Kuba ale również we Włoszech, Stanach Zjednoczonych itd.

   Uaz to praktycznie ostatni na świecie producent zajmujący się wyłącznie produkcją samochodów typowo terenowych - nawet przypominający SUV-a model Patriot charakteryzuje się typową dla aut 4x4 konstrukcją tyle że wspartą współczesnym nadwoziem.

  Dziś UAZ to firma która śmiało i z nadzieją patrzy w przyszłość. Kolejne modele i ciągłe modernizacje pozwalają wierzyć w to że jeszcze długo będziemy mogli kupić nowy samochód z tym charakterystycznym logiem.

   Firma TARMOT 4x4 od prawie ćwierćwiecza jest jedyną w Polsce która faktycznie zajmuje się sprzedażą nowych modeli marki UAZ, ich pełnozakresowym serwisem oraz dowolnymi modyfikacjami. Tylko u nas możesz zlecić zbudowanie nowego samochodu według twoich własnych wymagań, całkowicie od podstaw. Nikt nie może pochwalić się takim doświadczeniem poświadczonym ogromem realizacji i sprzedanych samochodów. Dysponujemy również bogatą ofertą części zamiennych i akcesoriów. Od lat pojawiamy się na różnego rodzaju targach i imprezach promując markę UAZ i nie pozwalając zapomnieć o tych wyjątkowych pojazdach.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą bardzo bogatą ofertą!

 

 kliknij aby poznać ofertę (clic for more info)

UAZ HUNTER - ostatni klasyczny samochód terenowy

                

                                                       UAZ CARGO CLASSIC - idealny do pracy i na wyprawy

                                           

                                  UAZ PATRIOT / PICKUP / CARGO -nadwozie SUV-a , podwozie prawdziwej terenówki

                                                        

UAZ PROFI! - pojazd dostawczo-terenowy

                                   

UAZ TX (TARMOT EXTREM) - wersje specjalne stworzone przez TARMOT 4X4

W oparciu o olbrzymie doświadczenie oraz niemałe możliwości, oferujemy coś więcej niż zwykły tuning. Jest to kompleksowa przebudowa auta polegająca na modyfikowaniu i polepszaniu fabrycznie zastosowanych rozwiązań i materiałów poprzez złożenie samochodu na nowo wraz z wprowadzeniem daleko idących zmian w jego konstrukcji. Oznacza to zmiany w zawieszeniu, inne silniki i układy napędowe, wyjątkową stylizację i limitowane edycje. To wszystko w najlepszej dostępnej jakości części i podzespołów. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stosownej podstronie.