4X4 OFF-ROAD FROM RUSSIA

OFERTA

Gwarancja

UAZ HUNTER - gwarancja

            TARMOT 4x4 zapewnia gwarancję oraz serwis pogwarancyjny dla wszystkich oferowanych samochodów UAZ. Jest jedynym firmą w Polsce i jedną z nielicznych w UE dysponującej odpowiednimi certyfikatami na naprawy oraz zapleczem magazynowym.  Dysponujemy również własną lawetą i możliwością wysłania ekipy naprawczej do klienta.

Ogólne informacje dotyczące gwarancji (o szczegóły prosimy pytać bezpośrednio):

              Fabrycznie nowe samochody UAZ oraz samochody po remontach kapitalnych / przebudowach objęte są następującymi, ogólnymi warunkami gwarancji :

        - 1 rok bez limitu przebiegu ogólnej gwarancji na samochód

        - 2 lata na perforacje nadwozia

       - 2 lata na silnik benzynowy 2,7 oraz silnik turbo diesel Andoria 4CT90 (1 rok na silnik diesla produkcji rosyjskiej 2,2 Common Rail)

       - 3 lata na wyposażenie opcjonalne montowane w Polsce (z pewnym wyłączeniami)

       - każdy klient otrzymuje możliwość dożywotniego (tzn tak długo jak jest właścicielem pojazdu) zakupu części w TARMOT 4x4 po cenach hurtowych w sklepie internetowym. Te reguła przechodzi również na każdego kolejnego klienta auta.

 

       Ogólne obowiązki gwarancyjne kupującego :

       - płatne przeglądy gwarancyjne raz w roku lub co 10 000 km przebiegu (dotyczy wszystkich rodzajów przeglądów)

       - samochód musi być dostarczony na miejsce na koszt kupującego (możliwy transport naszą lawetą po preferencyjnych stawkach)

      - zakaz dokonywania jakichkolwiek modyfikacji lub montażu wyposażenia dodatkowego poza TARMOT 4x4 lub bez pisemnej zgody

 

Warunki gwarancji, jej zakres itd mogą podlegać negocjacjom. Dotyczy to przede wszystkim aut z dużą sumą wyposażenia opcjonalnego oraz odbiorców więcej niż jednego egzemplarza.

 

Pakiety serwisowe.

     W odpowiedzi na zapytania i wymagania naszych klientów, wprowadziliśmy opcję pakietów serwisowych. Jest to zakres usług zapewniających np dłuższą gwarancję lub pomoc serwisową na miejscu. Podane ceny są orientacyjne i ich zakres oraz wielkość jest indywidualnie wyliczana dla konkretnego klienta i pojazdu.

 

Pakiet Gwarancja x2

    - dwukrotne wydłużenie wszystkich warunków gwarancji podstawowej

    - konieczność dokonywania płatnych przeglądów raz w roku lub co 10 000 km

   - pozostałe warunki jak w standardowej gwarancji

   - cena 8 000 PLN

 

Pakiet Gwarancja ON

     - pakiet zwalnia z obowiązku dokonywania płatnych przeglądów w TARMOT 4x4 oraz dostarczania samochodu na własny koszt

    - okresowa wymiana płynów itd może być dokonywana poza TARMOT 4x4 pod warunkiem przedstawienia faktur z innego warsztatu oraz zakupu filtrów i części podlegających zużyciu w TARMOT 4x4

    - nasz serwis dociera do klienta i stara się naprawić samochód na miejscu a jeżeli nie jest to możliwe, samochód jest na nasz koszt transportowany do warsztatu a potem z powrotem do klienta.

    - koszt - 5000 PLN rocznie dla pełnej gwarancji na cały samochód, 4 000 rocznie dla gwarancji silnik + nadwozie (przykładowo, dla okresu trwania standardowej gwarancji opłata wynosi 9 000 zł na okres dwóch lat). Cena obowiązuje przy opłacie z góry z momencie kupna auta za cały okres.

    - koszt w przypadku wykupywania pakietu  co rok koszt wyższy o 25%

 

Pakiet Antykorozyjny Plus

    - zaawansowana konserwacja (poliruetanowe + bitumiczne, profesjonalne środki ochronne, nadkola z tworzywa, przezroczysta folia ochronna dolnych części nadwozia itd)

   - brak konieczności dokonywania płatnych przeglądów na perforacje nadwozia (jednocześnie jednak użytkownik jest zobowiązany zgłaszać problemy jak najszybciej)

   - gwarancja 5 lat na perforacje nadwozia (w przypadku pracy w wyjątkowo ciężkich warunkach, jak np kopalnie odkrywkowe, maksymalnie 3 lata)

   - poprawianie konserwacji na bierząco, gratis, w razie potrzeby o ile jej ubytek nie wynika z uszkodzeń czysto fizycznych (uderzenie podwozia lub nadwozia o przeszkody, obtarcia itd)

   - cena 5000 PLN (doliczane do ceny samochodu w momencie kupna)

  - możliwość wydłużenia o każdy kolejny rok (do 7 lat) za 1500 PLN rocznie (doliczane do ceny samochodu w momencie kupna)

  - możliwość szybkiego wykonania zaraz po imporcie / kupnie auta

 

Pakiet Antykorozyjny SUPER

    - nadwozie samochodu oddzielane jest od ramy i oba elementy poddane są osobnym zabiegom konserwacyjnym i przygotowawczym

    - nadwozie jest rozebrane i malowane w całości od nowa, również wewnątrz poliruetanowymi farbami i środkami ochronnymi, dokładane są dodatkowe maty, pianki i uszczelki w najbardziej newralgicznych miejscach (przy okazji dodatkowo izoluje to i wycisza nadwozie), pojawiają się nadkola z tworzywa.

     - przy tej okazji możliwy jest wybór innego koloru nadwozia i wnętrza

    - rama jest oczyszczona z fabrycznej farby, zabezpieczona i pomalowana od nowa podobnie jak nadwozie

    - gwarancja na performacje nadwozia oraz ramy zostaje wydłużona do 10 lat - przeglądy przez pierwsze 5 lat są bezpłatne, póżniej raz w roku kosztują 200 zł

    - cena to 13 000 PLN w przypadku samochodu nowego i 8 000 PLN w przypadku samochodu w trakcie remontu kapitalnego lub przebudowy

    - przygotowanie pojazdu zajmuje około miesiąca w przypadku samochodu nowego, w przypadku remontu kapitalnego lub przebudowy, odbywa się w trakcie

    - na wykonanie usługi wystawia się stosowny certyfikat jakości