4X4 OFF-ROAD FROM RUSSIA

OFERTA

UAZ - opis oferty

     http://www.tarmot4x4.pl/images/logo.jpg

Oferta podstawowa (oferta szczegółowa dostępna na podstronach, podobnie jak cennik)

Nasza oferta obejmuje import i sprzedaż nowych samochodów UAZ (aktualnie produkowanych) oraz budowę nowych od podstaw, według proponowanych poniżej, podstawowych specyfikacji oraz wymagań klientów. Zajmujemy się również kompleksową odbudową i remontem samochodów. Wszystkie podlegają dowolnych zmianom według uzgodnień, poniższa oferta ma ułatwić ogólne rozeznanie się w dostępnych możliwościach i wynika bezpośrednio z potrzeb naszych klientów.

         Oferowane przez nas samochody dzielimy na następujące kategorie:

         - oznaczone jako [S] czyli standardowe, fabrycznie nowe - samochody powstające aktualnie w fabryce UAZ-a w Rosji (modele UAZ HUNTER, PATRIOT, CARGO CLASSIC)

         - oznaczone jako [TX] fabrycznie nowe lub po generalnym remoncie zmodyfikowane do standardu TARMOT EXTREEM czyli naszego pakietu zmian. Również część nie-fabrycznych rodzajów nadwozi jest dostępna wyłącznie w tej specyfikacji.

         - oznaczone jako [N] - samochody złożone na bazie nowych części (za wyjątkiem ramy które jest gruntownie remontowana) jednak formalnie nie nowych (modele UAZ 469B / 3151 , UAZ 452 )

         - oznaczone jako [R] - samochody po gruntownym remoncie w których część najdroższych w zakupie nowych elementów (silnik, mosty napędowe, czasami nadwozie) jest poddana profesjonalnej regeneracji w naszej firmie. Dotyczy to również modeli budowanych na bazie niedostępnych już jako nowe części. (modele UAZ 469B/3151 , UAZ 452 oraz modele współczesne)

        - oznaczone jako [U] - używane egzemplarze współcześnie produkowanych modeli czyli UAZ HUNTER, UAZ PATRIOT i UAZ CARGO CLASSIC. Zapewniamy import używanego samochodu z Rosji i nie tylko z gwarancją jakości (bezwypadkowość, pełna sprawność techniczna, gwarancja od 6 do 24 miesięcy).

           Inne:

         - wersje specjalne, często pojedyncze egzemplarze określonych model fabrycznych lub po naszych modyfikacjach.

         - samochody używane oferowane według naszej polityki której szczegóły znajdą Państwo na odpowiedniej podstronie.

 

         Każdy stworzony w naszej  firmie pojazd oznaczany jest stosowną plakietką

 Cennik wszystkich wersji UAZ

(uwaga! ceny nowych aut przed tzw. nową akyzą po której wzrosną o 10-15 000 PLN)

UAZ 469B/3151

UAZ 469B/3151 [R] - Samochód po remoncie podstawowym [R] = 35 000 PLN (szczegóły na podstronie)

UAZ 469B/3151 [N] - Samochód po remoncie kapitalnym (praktycznie nowy samochód) [N] - 55 000 PLN (szczegóły na podstronie)

UAZ 469/3151 TX - najlepsze UAZ-y jakie kiedykolwiek powstały, szczegóły na podstronie.

I każde inne życzenie klienta :)

        UAZ 469B -  Jest to najstarsza wersja, jeszcze z przed szeregu modernizacji, w większości auta produkowane w latach 70-tych i na początku lat osiemdziesiątych. Ze względu na zaprzestanie produkcji niektórych elementów tego modelu (np. starego typu, dzielonych ramek szyb przednich, amortyzatorów ramieniowych"cienkich" stelarzy plandeki, plandek brezentowych, drzwi z klasyczną klamką, jednosekcyjna pompa hamulcowa, brak wspomagań układu kierowniczego i hamulcowego, stary typ nagrzewnicy itd ) i związanych z tym trudności w zakupie lub renowacji starych elementów, taki pojazd wymaga dużego nakładu pracy bowiem wiele rzeczy trzeba tworzyć do zera. Przyjęcie zlecenia jest uwarunkowane aktualnymi możliwościami. Użytkowanie tego samochodu wiąże się z szeregiem cech typowych dla konstrukcji z lat 60-70-tych i z tego powodu polecana jest raczej jako pojazd kolekcjonerski niż taki który nadaje się do normalnego użytkowania. Bliższy opis na podstronie.

   UAZ 3151 - Model  łączący charakter modelu 469B przy nieco bardziej współczesnych rozwiązaniach technicznych i lepszej dostępności nowych części. Modele z serii 3151 były produkowane od drugiej połowy lat 80-tych do praktycznie końca dwudziestego wieku. Oferowany wariant podstawowy to pojazd wykorzystujący klasyczne podwozie (rama, mosty napędowe, silnik, przekładnie, hamulce itd.) ale już w nowszym typie nadwozia (dostępnego w ciągłej produkcji w Rosji), dwuobwodowy układ hamulcowy, wspomaganie kierownicy i układu hamulcowego, skrzynię biegów z synchronizacją, plandekę z pałąkami na "gruby" stelaż itd. Takim autem można już jeździć na co dzień, tym bardziej że jakość żywotnych elementów jest lepsza bowiem wyprodukowana współcześnie. W tym aucie wszystko za wyjątkiem ramy jest nowe (również nadwozie, silnik, mosty napędowe). Naszym zadaniem jest to tylko odpowiednio poskładać. Ze względu na podniesienie cen za wschodnią granicą na wymienione powyżej nowej części (głównie nadwozie i silnik), jego cena wzrosła w ostatnim czasie dość znacznie.

 

UAZ HUNTER

UAZ HUNTER 2,7 [S] - fabrycznie nowy samochód z silnikiem benzynowym, cena od 67 000 PLN (szczegóły na podstronie)

UAZ HUNTER 2,7 [U] - samochód używany z gwarancją jakości, cena od - 8% za każdy rok produkcji , do 3 lat PLN (szczegóły na podstronie)

UAZ HUNTER [N] na bazie UAZ 469B/3151 - oferta remontu kapitalnego samochodu wraz z modernizacją do standardu UAZ HUNTER - cena od 55 000 PLN (szczegóły na podstronie)

UAZ edycje specjalne - edycje zarówno fabryczne jak i nasze.

UAZ HUNTER TX - najlepsze UAZ-y jakie kiedykolwiek powstały, szczegóły na podstronie.

I każde inne życzenie klienta :)

   

UAZ PATRIOT

UAZ PATRIOT 2,7 [S] - fabrycznie nowy samochód z silnikiem benzynowym, cena od 76 000 PLN (szczegóły na podstronie)

UAZ PATRIOT 2,7 [U] - samochód używany z gwarancją jakości, cena MINUS 8% za każdy rok produkcji (do trzech lat - szczegóły na podstronie)

Edycje specjalne - fabryczne oraz nasze

UAZ PATRIOT TX - najlepsze UAZ-y jakie kiedykolwiek powstały, szczegóły na podstronie.

I każde inne życzenie klienta :)

 

   

UAZ PATRIOT PICKUP

UAZ PATRIOT PICKUP 2,7 [S] - fabrycznie nowy samochód z silnikiem benzynowym, cena od 85 000 (szczegóły na podstronie)

UAZ PATRIOT PICKUP 2,7 [U] - samochód używany z gwarancją jakości (szczegóły na podstronie)

UAZ PATRIOT PICKUP TX - najlepsze UAZ-y jakie kiedykolwiek powstały, szczegóły na podstronie.

I każde inne życzenie klienta :)

   

UAZ PATRIOT CARGO

UAZ PATRIOT CARGO 2,7 [S] - fabrycznie nowy samochód z silnikiem benzynowym, cena od 65 000 PLN (szczegóły na podstronie)

UAZ PATRIOT CARGO 2,7 [U] - samochód używany z gwarancją jakości, cena od 39 000 PLN (szczegóły na podstronie)

UAZ PATRIOT CARGO TX - najlepsze UAZ-y jakie kiedykolwiek powstały, szczegóły na podstronie.

I każde inne życzenie klienta :)

   

UAZ CARGO CLASSIC

UAZ CARGO CLASSIC 2,7 [S] - fabrycznie nowy samochód z silnikiem benzynowym, cena od 59 000 PLN za wersję 2-osobową (szczegóły na podstronie)

UAZ CARGO CLASSIC 2,7 [U] - samochód używany z gwarancją jakości  (szczegóły na podstronie)

UAZ CARGO CLASSIC TX - najlepsze UAZ-y jakie kiedykolwiek powstały, szczegóły na podstronie.

I każde inne życzenie klienta :)

 

 

UAZ 452

UAZ 452 [R] - Samochód po remoncie podstawowym [R] = 35 000 PLN (szczegóły na podstronie)

UAZ 452[N] - Samochód po remoncie kapitalnym (praktycznie nowy samochód) [N] - 55 000 PLN (szczegóły na podstronie)

UAZ  452 TX - najlepsze UAZ-y jakie kiedykolwiek powstały, szczegóły na podstronie.

I każde inne życzenie klienta :)


UAZ TX (TARMOT EXTREM) - wersje specjalne stworzone przez TARMOT 4X4

W oparciu o olbrzymie doświadczenie oraz niemałe możliwości, oferujemy coś więcej niż zwykły tuning. Jest to kompleksowa przebudowa auta polegająca na modyfikowaniu i polepszaniu fabrycznie zastosowanych rozwiązań i materiałów poprzez złożenie samochodu na nowo wraz z wprowadzeniem daleko idących zmian w jego konstrukcji. Oznacza to zmiany w zawieszeniu, inne silniki i układy napędowe, wyjątkową stylizację i limitowane edycje. To wszystko w najlepszej dostępnej jakości części i podzespołów. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stosownej podstronie.