4X4 OFF-ROAD FROM RUSSIA

OFERTA

UAZ PATRIOT

Opis   Dane techniczne  Cennik  Media

UAZ PATRIOT

Kolejne pokolenie legendarnej marki

             UAZ PATRIOT to model łączący najlepsze cechy klasycznych terenowych samochodów - ramowa konstrukcja, klasyczny układ napędowy ze sztywnymi mostami, bardzo dobre parametry do jazdy terenowej - z nowoczesnym, obszernym nadwoziem o atrakcyjnej stylizacji.

       Jeżeli szukają Państwo samochodu zdolnego do jazdy w prawdziwym terenie a jednocześnie bardzo dużego i pakownego, być może jest to propozycja dla was. W Patriocie siedzi się wysoko, do wnętrza trzeba się trochę wspinać ale w środku trafiamy na dużą ilość miejsca w dobrze wyposażonej i jakościowo pozytywnie zaskakującej przestrzeni. 

    

      Jeżdząc UAZ PATRIOT wyróżniasz się na te innych samochodów - samochód ma swój własny styl, nie jest stylizacyjną kopią jakiegokolwiek innego samochodu. Legendarna marka w tak "cywilizowanym" wydaniu jest sama w sobie wyjątkowym zjawiskiem na polskich drogach.

      TARMOT 4x4 może zmienić Patriota w taki sposób aby stał się twoim indywidualnym pomysłem na uniwersalny samochód terenowy.

    Styl

     Spójrz na Patriota - on nie udaje że służy do zdobywania miejskich bulwarów. To twardy samochód terenowy dla którego zobowiązania wynikające z legendarnej marki samochodów terenowych tworzonych dla marki, nie są ograniczeniami dla komfortu i mocnej, offroadowej techniki. Spodoba się fanom nie tylko klasycznych rozwiązań ale również tym szukającym nowoczesnego wyglądu.

       

    Możliwości

   Prawdziwe auto terenowe o olbrzymim, komfortowym wnętrzu - jak wiele możesz zrobić, jak często przeżywać coś wyjątkowego? Nie ma ograniczeń - stworzymy dla Ciebie taki samochód jaki pragniesz i potrzebujesz!

 

   Technika

     Jedna z ostatnich konstrukcji ze sztywną ramą i mostami zawieszonymi na solidnym, klasycznym zawieszeniu - mimo tego we wnętrzu znajdziesz komfort i nowoczesne rozwiązania umilające podróż.

 

Historia

    UAZ to marka-legenda. Model Patriot zostawia wszystko to co na tą legendę się składa, ewoluując jednocześnie w kierunku nowej ery.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ NA KOLEJNYCH PODSTRONACH!

Wszelkie pytania: 606 109 879 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.