4X4 OFF-ROAD FROM RUSSIA

OFERTA

Wersje i modele

            Firma TARMOT 4x4 oferuje samochody UAZ PATRIOT  w następujących wersjach i konfiguracjach (szczegóły wyposażenia znajdą Państwo w cenniku):

Standard

Podstawowa wersja wyposażona min: dwie poduszki powietrze, elektryczne lusterka, ABS i EBD, regulowaną kolumnę kierowniczą, prostą deskę rozdzielczą z miejscem na radio, stalowe felgi, centralny zamek itd. Pojazd nie jest wyposażony w klimatyzację.

 

Komfort

W stosunku do poprzedniej wersji wyposażony jest dodatkowo min. w: klimatyzację, 16 calowe aluminiowe felgi, czujniki parkowania, podgrzewane fotele przednie, system audio chromowana atrapa, ta wersja może być też wyposażona w pakiet zimowy i pakiet klimatyczny (patrz niżej).

Privilege

Od wersji poprzedniej odróżnią ją min: ESP, 7 calowy ekran systemu multimedialnego, wielofunkcyjna kierownica, układ kontroli trakcji rozbudowany o tryb offroad (min: system hill control), kamera cofania i czujnik z przodu i z tyłu, światła przeciwmgielne z przodu, możliwość rozbudowy o pakiety zimowy i klimatyczny.

Style

Najwyższa fabryczna opcja wyposażeniowa. Dodatkowo znajdziemy w niej min:  podłokietnik kanapy tylnej z uchwytem na kubki, centralna część foteli w perforowanej skórze, aluminiowe felgi 18", relingi dachowe, klimatyzacja jednostrefowa, pakiet zimowy w standardzie (podgrzewana szyba przednia, podgrzewana kanapa tylna).

 

Pakiet zimowy

Obejmujemy następujące elementy: podgrzewana szyba przednia, podgrzewana kanapa tylna oraz miejsca na większy akumulator.

 

Pakiet klimatyczny

Obejmuje klimatyzację jednostrefową oraz przyciemniane szyby (wszystkie poza przednią).

 

Pakiet EXPORT EU

Stworzony z myślą o eksporcie do krajów UE. Obejmuje wykonanie pełnej konserwacji podwozia, wymianę amortyzatorów na takie o większej sile tłumienia, zwrotnice nowego typu (poprawione prowadzenie), hamulce tarczowe osi tylnej.

 

Pakiety dodatkowe przygotowane przez firmę TARMOT 4x4 na rynek UE:

 

 

 UAZ PATRIOT "SIMBIRSK" TX

UAZ produkuje samochody terenowe. Z tym zdaniem zgodzi się chyba każdy i nawet najbardziej "cywilny" model czyli Patriot dalej zasługuje na to miano. Aby wydobyć z niego wszystko to co najlepsze i przydatne do jazdy w terenie, bez utraty właściwości jezdnych na drodze zdecydowaliśmy się na stworzenie pakietu zgodnego z wymaganiami projektu TX - TARMOT EXTREM. W modyfikacje tego pakietu wyposażony może być dowolna wersja UAZ PATRIOT  z tym że im droższa jest baza, tym mniej kosztuje pakiet.

W skład pakietu wchodzi min:

- pełna konserwacja podwozia

- pakiet na większe koła tj: wymienione na inne, mocniejsze i wyższe zawieszenie oraz 16 calowe koła z oponami terenowymi i stalowymi felgami do jazdy w terenie

- pakiet nadkoli zewnętrznych mieszczących większej koła, malowane lakierem RAPTOR U-POL na dowolny kolor

- przedni i tylny zderzak oraz progi malowane lakierem ochronnym raptor na dowolny kolor

- wyciągarka z liną syntetyczną schowana w przednim zderzaku

- rury ochronne pod przednim zderzakiem, tylnym zderzakiem oraz pod progami, pomalowane farbą RAPTOR na dowolny kolor

- bagażnik dachowy wraz z listwą LED z przodu

- snorkel

- CHIP tuning silnika - plus 25 KM

- konsola dachowa

- osłony podwozia

- osłona drążków kierowniczych

- hamulce tarczowe osi tylnej

- 100% blokady przedniej i tylnej osi

- zwrotnice nowego typu (poprawione prowadzenie)

 

 


UAZ PATRIOT TROPHY TX

- wyposażenie jak w "SIMBIRSK TX" ale z jeszcze większymi oponami oraz z w pełni metalowymi zderzakami z przodu i z tyłu (z tyłu z uchwytem na koło zapasowe)