UNIQUE VEHICLES

OFERTA

Zbuduj swojego UAZa!

UAZ - remonty i budowa od nowa
W zakresie samochodów marki UAZ, oferujemy dwie kompleksowe usługi:
- renowacji samochodu klienta do standardu wersji klasycznej (np gażnikowy silnik, 4 biegowa skrzynia biegów) lub jego renowacja połączona z przebudową na nowszego standardu, w tym identycznego jak fabrycznie nowy + kolejne modyfikacje
- budowa auta od podstaw w oparciu o własne, posiadane przez nas dokumenty oraz ramę
W obu przypadkach opieramy się na podzespołach nowych (głównie nadwozie, silnik itd) a tam gdzie nie jest to możliwe (np w przypadku niektórych detali do modeli klasycznych) oferujemy kompleksową regenerację.
Na ten moment, budowa od podstaw np samochodu UAZ HUNTER lub UAZ SGR (czyli współczesnej buchanki) jest znacznie tańsza niż kupno fabrycznie nowej, głównie z powodu szalejących cen na rynku oraz ogromnych obciążeń podatkowych oraz związanych z dopuszczeniem do ruchu.
Gwarantujemy najlepszą możliwą jakość montażu, doskonały dobór części, możliwość wprowadzania różnych modyfikacji, mieszania ze sobą konfiguracji klsaycznej z bardziej współczesną ittd.
Dotychczasowym minusem był czas oczekiwania, oscylujący wkoło 12-24 miesięcy co jednak biorąc pod uwagę dostępność nowych pojazdów, nie jest już taką różnicą.
Poniżej znajdą Państwo przykłady realizacji polegających na kompleksowym remoncie lub budowie od podstaw pojazdów. Nie są to wszystkie nasze realizacje w tym zakresie: