UNIQUE VEHICLES

OFERTA

Zbuduj swojego UAZa! Cennik

 

Chcesz mieć wyjątkowy, stworzony specjalnie dla Ciebie samochód? Wyjątkową i zarazem niemal podstawową usługą oferowaną przez firmę TARMOT 4x4 jest możliwość złożenia faktycznie nowego samochodu dokładnie według zamówionej specyfikacji. Samochody marki UAZ zbudowane na konkretne życzenie klienta to dla nas żadna nowość - mamy na koncie wiele takich realizacji,  jako jedyni mamy środki i ludzi którzy potrafią to zrobić. Potężny magazyn, warsztat i doświadczenie pozwalają nam stworzyć takiego UAZ-a jakiego sobie wyśniłeś.

Dla przykładu: podoba ci się klasyczny, wojskowy charakter nadwozia UAZ-a, z plandeką, terenowymi oponami itd ale jednocześnie chciałbyś aby samochód zyskał na dynamice i był bardziej przyjazny w codziennym użytkowaniu? Może zainteresowałby cię egzemplarz z podwoziem i silnikiem Huntera ale nadwoziem klasycznego UAZ-a?.  Możliwe są również wszelkiego rodzaju inne "kombinacje" które ograniczają możliwości techniczne i twój budżet. Poniżej znajdziesz aktualny cennik która pozwala oszacować koszt twojego projektu - należy traktować go orientacyjnie.

Kalkulację zaczynamy od ceny netto 69 000 PLN. Jest to kwota za bazowy samochód w wersji UAZ 469B lub UAZ 452, pozbawiony wszelkich opcji, z podstawowym silnikiem, skrzynią biegów z synchronizacją tylko dwóch biegów itd.  Zastrzegamy że cennik podlega ostatecznym ustaleniom zależnym od aktualnych kursów walut itd. Wszelkie informacje pod numer +48 606 109 879 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Podane ceny to kwoty dopłat za określone wyposażenie wraz z ceną za montaż lub różnica pomiędzy jednym podzespołem a drugim (np. między mostem napędowym standardowym a "wojennym" lub silnikiem benzynowy i diesla). Pewne pozycje łączą się ze sobą (np. hamulce tarczowe wymagają dwustopniowej pompy hamulcowej). Poniższa lista nie wyczerpuje możliwości.