4X4 OFF-ROAD FROM RUSSIA

OFERTA

×

Uwaga

Lack of access rights - File 'http:/static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png'

Auta od ręki

Informujemy że dysponujemy pewną liczbą pojazdów UAZ oraz Łada znajdujących się w tym momencie na składzie celnym a nie mających przypisanych klientów z powodu wycofania się z zakupu jednego z naszych partnerów zagranicznych. Samochody są około 10-15% droższe od naszych zwykłych cen w cennikach. Są to modele UAZ HUNTER, Buchanka, Patriot, Pickup oraz Niva Legend czy Travel.
Lista aut zmienia się dynamicznie, pytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wiadomości prywatnej (w temacie o jaki model chodzi).

Nowe terminy wykonania usług

Informujemy że na ten moment termin wykonania usług budowy pojazdów lub remontów kapitalnych wynosi około dwóch lat.
Będziemy dążyć do skrócenia tego czasu.
Taki termin związany jest z przyjęciem zleceń na cały 2022 rok.
Dotyczy to zarówno pojazdów rosyjskich jak i wszelkich innych.

UAZ produkcja

Czy fabryka UAZ-a kończy produkcję?
Takie pytania otrzymujemy od kilku tygodni. Jak zwykle w takich przypadkach, są one najczęściej efektem dość kiepskiego (lub żadnego) researchu lub korzystania z tłumacza google bez znajomości kontekstu. Oczywiście nie ma dymu bez ognia... Więc jak to jest jest?
Fabryka w Ulianowsku od wielu już lat jest własnością koncernu Sollers. Jego prezes zdecydowanie zaprzeczył (w kilku wywiadach min z listopada tego roku) o planach wstrzymania produkcji. Jednocześnie nie jest zadowolony z wyników zakładu, w efekcie wyklucza w najbliższym czasie jakiekolwiek dalsze inwestycje, min w nowe modele. Pytanie o modernizacje buchanki skwitował zdaniem że trudno jest mówić o sensie dalszej modernizacji konstrukcji mające swoje korzenie 60 lat temu i jest to samochód który ma swoją niszę w której bardzo dobrze sobie radzi, natomiast nagabywany o słynny projekt "rosyjskiego prado" czyli kolejnej generacji UAZ Patriot zbudowanej o licencje Toyoty, odparł że nie widzi sensu produkowania w Rosji kopii Toyoty skoro można kupić oryginał w podobnej cenie. Oba te stwierdzenia wydają się mieć sens. Jednocześnie zarząd fabryki wyrażnie próbuje wymusić jakieś inwestycje i tutaj dochodzi do zgrzytu. Na ten moment produkcja nie jest ograniczona, na rynek min polski wchodzi UAZ PROFI z podwójną tylną osią, zapowiadane są podwyżki dla pracowników na produkcji. Jednocześnie zwolniono sporą część kadry menadzerskiej (tutaj można upatrywać żródło szumu medialnego), co nie dziwi biorąc pod uwagę kuriozalne decyzje jakie ta kadra podjęła min w zakresie "obdarowywania" tytułem importera różnych podmiotów min w naszym kraju. Na ten moment zamówienia są przyjmowane i realizowane, sieć dealerska w RU funkcjonuje normalnie. Czego należy się spodziewać to wzrostu cen i faktycznego, powolnego wygaszania produkcji modelu Hunter który jest najmniej popularnym w tej chwili UAZ-em.
Warto na koniec podkreślić, że w obecnych czasach nikt nie da sobie ręki uciać za to że faktycznie nie pojawią się jakieś problemy w najbliższym miesiącach. Sytuacja gospodarcza, polityczna, pandemiczna, dostawy surowców, kwestie dopuszczeń na rynek EU to swoista "zupa" z której mogą wyniknąć problemu. Dotychczasowa, 30 letnia współpraca z naszymi partnerami ze wschodu pokazuje że jesteśmy ostatnimi których informują o swoich planach a i często te plany są ostatecznie inne niż miały być. Tym niemniej przekazujemy Państwu informacje które mamy.
Zapraszamy do składania zamówień 🙂

Szukamy mechanika i lakiernika

Szukamy mechanika samochodowego / osoby do składania pojazdów.
Zajmowałby się składaniem pojazdów, montażem wyposażenia. Wymagana znajomość pojazdów terenowych, układów napędowych 4x4, samodzielność i sumienność.
Przyjmiemy również osobę nie będącą mechanikiem ale potrafiącą złożyć i wyposażyć wnętrze pojazdu, tapicerki, uszczelki, szyby itp
Wszelkie propozycje, w tym również proponowane wynagrodzenie prosimy wysyłać w wiadomości na fb lub na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
 
Szukamy lakiernika.
Osoby samodzielnej, pracującej sprawnie i z doświadczeniem.
Pełen etat, umowa na czas nieokreślony, praca w kabinie lakierniczej.
Oferty wraz z proponowanym wynagrodzeniem prosimy wysyłać do nas w wiadomości lub na email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Łada Niva Travel - cennik

Cennik Łada Niva Travel:
Classic: 69 900 zł brutto
Komfort: 75 000 zł brutto
Komfort Off-road: 79 900 zł brutto
Lux: 83 000 zł brutto
Lux Off-road: 84 900 zł brutto
Dostępność 2 miesiące.
Gwarancja 3 lara / 100 000 km oraz 5 lat na perforację (warunki dostępne na naszej stronie internetowej lub prosimy pisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Każdy egzemplarz może być wyposażony w pełną listę wyposażenia dodatkowego oraz tuningu w tym różne opcje zwiększania mocy, lifty zawieszenia, blokady mechanizmów różnicowych, wzmocnione podzespoły, instalacja LPG itp.