4X4 OFF-ROAD FROM RUSSIA

OFERTA

Aktualności TARMOT 4X4

Pomagamy!

W tym roku nie byliśmy i prawdopodobnie nie będziemy w stanie być na imprezach promocyjnych jak targi, zloty itp. z prozaicznego powodu - wszystkie nasze auta "się robią" i raczej się szybko nie zrobią bo priorytetem jest klient.. Nie oznacza to jednak że rezygnujemy z aktywnego marketingu - staramy się wspierać inicjatywy które są bliskie nam a jednocześnie ciekawe :) Nie możemy reagować na każdą taką inicjatywę ale dotychczas działaliśmy wspólnie min. z :

Muzeum Arkadego Fidlera - silnik w UAZ-e z "UAZęga > https://www.facebook.com/Muzeum-Arkadego-Fiedlera-13055476…/

PGR RACING TEAM (szpera do bolidu) > https://www.facebook.com/PGRacingTeam

Autostopem na koniec świata (naprawy Łada 2107 Żiguli) > https://pl-pl.facebook.com/autostopemnakoniecswiata/

Eastern Classic on tour (remont mostu przedniego i nie tylko) > https://www.facebook.com/EastClassTour/

 

Remont łady żiguli z portalu "autostopem na koniec świata"

Być może niektórzy z was kojarzą portal podróżniczy na YouTube "Autostopem na koniec świata" (https://www.facebook.com/groups/autostopemnakoniecswiata/) .  Podjęliśmy się zadania doprowadzenia do stanu używalności samochodu będącego bohaterem jednej z serii wypraw. Jest to Łada  2107 z 1988 roku - jej historię możecie poznać na stronie YT. Relacje z jej naprawy znajdziecie wkrótce na naszej stronie w dziale realizacji oraz na naszych profilach FB / YT.

25 lat firmy TARMOT!

25 lat firmy TARMOT!

W połowie tego roku firma TARMOT obchodzi swojego 25 lat. Z tego powodu już wkrótce przedstawimy nową ofertę i rozszerzymy działalność :) Szczegóły już niedługo!

On the middle of this year, TARMOT will celebrate 25 years of experience with russian spares and cars. You will see our new offer soon :)