UNIQUE VEHICLES

OFERTA

UAZ - nowe samochody

Ульяновский автомобильный завод

Uljanowskij Awtomobilnyj Zawod 

UAZ to rosyjski odpowiednik takich legend off-roadu jak Jeep, Land Rover, Mercedes G czy Hummer. Fabryka z miasta Uljanowsk znana jest przede wszystkich z terenowego łazika 469B i pochodnych oraz dostawczych modeli serri 451/452 które przez kilkadziesiąt lat dzielnie służyły zarówno w siłach zbrojnych jak i w cywilu.

  UAZ-y zdobywały niezdobyte szczyty, pokonywały gorące piaski pustyni i ogromne obszary syberyjskich mrozów. Na bazie tych pojazdów powstało wiele konstrukcji prototypowych jak i specjalistycznych w tym tzw. "wszędołazy" czyli pojazdy na olbrzymich kołach a nawet z gąsienicowym układem napędowym.

  Trudno jest znaleść miejsce na Ziemi wolne od ich obecności. UAZ był produkowany i montowany w kilkudziesięciu krajach świata, od dość egzotycznych jak Egipt, Wietnam, Korea Północna, Chiny (kopia), Kuba ale również we Włoszech, Stanach Zjednoczonych itd.

   Uaz to praktycznie ostatni na świecie producent zajmujący się wyłącznie produkcją samochodów typowo terenowych - nawet przypominający SUV-a model Patriot charakteryzuje się typową dla aut 4x4 konstrukcją tyle że wspartą współczesnym nadwoziem.

  Dziś UAZ to firma która śmiało i z nadzieją patrzy w przyszłość. Kolejne modele i ciągłe modernizacje pozwalają wierzyć w to że jeszcze długo będziemy mogli kupić nowy samochód z tym charakterystycznym logiem.

   Firma TARMOT 4x4 od 1992 roku jest jedyną w Polsce która faktycznie zajmuje się sprzedażą nowych modeli marki UAZ, ich pełno zakresowym serwisem oraz dowolnymi modyfikacjami. Tylko u nas możesz zlecić zbudowanie nowego samochodu według twoich własnych wymagań, całkowicie od podstaw. Nikt nie może pochwalić się takim doświadczeniem poświadczonym ogromem realizacji i sprzedanych samochodów. Dysponujemy również bogatą ofertą części zamiennych i akcesoriów. Od lat pojawiamy się na różnego rodzaju targach i imprezach promując markę UAZ i nie pozwalając zapomnieć o tych wyjątkowych pojazdach.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą bardzo bogatą ofertą!

 

Obecnie oferta nowych aut marki UAZ dzieli się na linie modeli klasycznych oraz bardziej współczesnych.

 

UAZ HUNTER - prawdopodobnie ostatni prawdziwy, klasyczny samochód terenowy na rynku.

 

UAZ Cargo Classic "Buhanka" - jedyny na rynku samochód terenowy typu BUS/VAN z kabiną nad silnikiem.

 

UAZ PATRIOT - nowoczesne i przestronne nadwozie łączy z terenową konstrukcją podwozia.

UAZ PICKUP - odmiana modelu Patriot w nadwoziu typu pickup

UAZ PROFI - samochód dostawczy i terenowo-dostawczy dla profesjonalistów (wersje z napędem jednej osi i 4x4)