UNIQUE VEHICLES

OFERTA

Opis   Dane techniczne  Cennik  Media  Wersje  Nadwozia   Realizacje

UAZ HUNTER - kochasz albo nie rozumiesz :)

   Dzisiejszy świat nie sprzyja klasycznym autom terenowym. Dotychczasowy największy ich użytkownik czyli wojsko, przerzuca się na mniej lub bardziej opancerzone pojazdy bardziej przypominające czołgi na kołach niż samochody. Coraz ostrzejsze przepisy i wymagania homologacyjne przy jednoczesnej trudnym i kosztownym procesie modernizacji dodatkowo czynią wszystko mało opłacalnym. Dlatego tak wiele "prawdziwych" aut terenowych odeszło do lamusa a inne marki przetrwały dzięki wprowadzeniu do produkcji SUV i crooseverów opatrzonych logiem legend off-roadu a faktycznie nie mających z nimi nic wspólnego.

 

   W tej sytuacji UAZ HUNTER staje się jedynym wciąż produkowanym i dostępny jako nowy klasycznym samochodem terenowym na świecie. Mimo szeregu zmian które wdrożono od czasu jego protoplasty, czyli modelu UAZ 469B, nie ma tu zbędnych udziwnień a elektronika czy też ogólnie elektryka jest na poziomie rzeczywiście niezbędnym.

   UAZ HUNTER oferowany przez TARMOT 4x4 to nie tylko seryjne modele ale przede wszystkich możliwość niespotykanej nigdzie indziej personalizacji samochodu  - u żadnego dilera nowego samochodu terenowego nie usłyszysz że możesz go podnieść, wzmocnić zawieszenie, wymienić silnik na niedostępny seryjnie, zmienić mosty napędowe na wojskowe, bardzo szeroko zmienić wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny.

         

   Jeżeli szukasz czegoś czego nie ma już w ofercie "uznanych i znanych" producentów, czegoś prawdziwego na tyle na ile pozwala goła blacha wewnątrz i solidna mechanika podwozia to być może powinieneś rozważyć jego kupno. Jeżeli zastanawiasz się nad czysto praktycznymi zaletami kupna UAZ-a Huntera to moglibyśmy je wymieniać długo ale tak naprawdę musisz go pokochać - bo takie samochody albo się kocha albo zwyczajnie nie rozumie. Kupujesz nie tylko kawał solidnej terenówki ale również historię i legendę która rozpoznaje dziesiątki milionów ludzi na całym świecie.

                   

   Produkcja Huntera miała zakończyć się w 2015 roku ale okazało się że samochód jest nieśmiertelny - zainteresowanie modelem wzrosło tak bardzo, że producent nie tylko nie kończy produkcję ale w dodatku wznowił ją i planuje kolejne zmiany.

   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszego miejsca dla UAZ-a w Polsce a być może w Europie - TARMOT 4x4.

 

MOŻLIWOŚCI BEZ OGRANICZEŃ!

     UAZ HUNTER nie znosi ograniczeń - wszelkie drogi i najdalsze bezdroża nie stanowią dla niego problemu. Jest to jeden z niewielu samochodów które już w seryjnej wersji mogą jeżdzić w terenie bez ryzyka urwania plastikowych elementów ozdobnych. Po wyposażeniu go w szereg zwiększających jego możliwości opcji, takich jak blokady mechanizmów różnicowych czy większe opony, staje się prawdziwym czołgiem wygrywającym porównanie z każdym SUVem. .  Dla UAZ-a nie znajdziesz wielu ograniczeń których nie można by ominąć.

 STYL I HISTORIA!

     Legenda motoryzacji z bogatą historią która nigdy nie umiera! UAZ powstał jako pojazd militarny i pozostałości tego przeznaczenia widać w nim mocniej niż w jakiejkolwiek innej terenówce - ramowa konstrukcja, nadwozie wysoko na ramie, mocne zawieszenie z solidnymi mostami napędowymi, układ napędowy ze stale napędzanymi kołami tylnymi i sztywno załączanym przodem, dwa niezależne zbiorniki paliwa, trójkątne i dwuelementowe drzwi, pozbawiona jakichkolwiek upiększeń deska rozdzielcza, wysoka pozycja za kierownicą. UAZ nie udaje czegoś czym nie jest, nie ukrywa przed Tobą niczego a ty nie musisz się zastanawiać czy slogan reklamowy o bezkompromisowości odnosi się do plastikowych elementów które mają jej dodać do techniki rodem z auta miejskiego, czy do legendy za którą stoi pewna historia, coś o czym można mówić i czego żaden marketing nie zagwarantuje. Tutaj nie ma zbędnych błyskotek i elektroniki która lepiej od ciebie rozumie jak prowadzić samochód. Tutaj ty decydujesz o wszystkim i za wszystko bierzesz odpowiedzialność. Legendarne postaci nie zawsze są łatwe do zaakceptowania w rzeczywistości ale zawsze są jakieś. Tak jest z niektórymi samochodami, tak jest z UAZ-em i modelem HUNTER.

 

BĘDZIE TAKI JAKI SOBIE WYMYŚLISZ!

       Żyjemy w świecie gdzie wybór upragnionego samochodu jest niezwykle szeroki - mamy mnóstwo modeli w wielu opcjach ale nasz wybór jest tak naprawdę mocno ograniczony właśnie do tych cenników. UAZ HUNTER występuje zasadniczo w jednej wersji ale dzięki nam, każdy egzemplarz jest inny! W naszej historii nigdy nie zdażyły się dwa takie same egzemplarze! Potrzebujesz pojazdu do pracy? Wybierz mocniejsze zawieszenie, dodatkową gumową wykładzinę chroniącą podłogę, może dwa haki holownicze? Chcesz jeżdzić autem na wyprawy  w teren? Zamontuj blokady, lepsze koła, wyciągarkę i już wszystko jest przed Tobą! Masz jakiś pomysł na samochód? Zrealizujemy go razem z Tobą!

 

 

Pewność zakupu i gwarancja spokoju

       TARMOT 4x4 jest oficjalnym importerem samochodów UAZ. Posiadamy stosowne certyfikaty serwisowe oraz 25 letnie doświadczenie. Nasze zaplecze magazynowe oraz warsztatowe jest największe w Polsce i prawdopodobnie w UE. Sprzedawane przez nas samochody UAZ możesz mieć w wielu różnych konfiguracjach cenowych, z dowolnym wyposażeniem oraz profesjonalnym doradztwem. Zapewniamy realną, realizowaną bezpośrednio przez nas gwarancję której okres może trwać do 5 lat.  Takiej oferty nie przedstawi ci nikt w Europie.

 KATALOG W JĘZYKU ROSYJKIM: kliknij tutaj