UNIQUE VEHICLES

OFERTA

Wersje specjalne

Opis   Dane techniczne  Cennik   Media  Wersje  Nadwozia   Realizacje

 UAZ HUNTER EXPEDITION

Aktualnie dostępna wersja specjalna, wyposażona w szereg akcesoriów do jazdy w terenie: metalowe zderzaki, wyciągarka, terenowe opony, bagażnik dachowy, blokada tylnego mechanizmu różnicowego itd.

 

UAZ HUNTER na 45-lecie

Fabryczna seria limitowana powstała z okazji 45 lecia produkcji serii 469B/ HUNTER. Wyróżnia się nadwoziem z metalowym dachem ale dzieloną klapą tylną  a nie 5-tymi drzwiami, wyjątkowym kolorem itd. Więcej info: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tej chwili niedostępna fabrycznie.

 

UAZ HUNTER VICTORY EDITION

       Limitowa edycja stworzona z okazji 75 lecia fabryki UAZ. Miała być ostatnią, finalną wersją Huntera na zakończenie produkcji które jednak nie nastąpiło. Wyróżnia się charakterystycznym lakierem nadwozia w kolorze oliwkowej zielenie z motywem pięciolini z boku. Oprócz tego posiada terenowe opony, osłonę układu kierowniczego oraz pakiet okolicznościowych gadzetów z logiem uaza takich jak manierka, saperka, koc itd. Historia tego modelu nawiązuje do popularnego w Rosji filmu opowiadającego o pilocie myśliwskim z czasów Wielkiej Wojny Ojczyżnianej, znanego jako "Maestro".  O szczegóły prosimy pytać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tej chwili niedostępna fabrycznie.

UAZ HUNTER TROPHY

       Fabryczny tuning - specjalny kolor lakieru, aluminiowe felgi, osłona drążków z przodu, terenowe opony, dodatkowe osłony podwozia. O szczegóły prosimy pytać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.W tej chwili niedostępna fabrycznie.

 

UAZ HUNTER JUNGLE EDITION

 Samochód fabrycznie mocno zmodyfikowany. Odpowiednik naszej wersji HUNTER TROPHY EVO TX. Ściśle limitowana edycja.

Szczegóły na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tej chwili niedostępna fabrycznie

 

TX - TARMOT EXTREME VEHICLES

     Każdego producenta samochodów można poprawić ale żeby robić to skutecznie trzeba mieć wiedzę, ludzi i zaplecze. TARMOT 4x4 od 25 lat zajmuje się samochodami marki UAZ. Z tego powodu możemy zaoferować coś szczególnego - nie tuning ale budowę auta od nowa w najlepszej możliwej jakości i konfiguracjach niedostępnych nigdzie indziej. Szczegóły na podstronie.