UNIQUE VEHICLES

OFERTA

UAZ CARGO CLASSIC

Podstawowe informacje i dostępne wersje

                Jeżeli szukasz pojazdu terenowego mieszczącego się w kategorii do 3,5 tony, niezwykle pojemnego, wytrzymałego, zdolnego do przemieszczania się w najcięższym terenie a przy tym za rozsądne pieniądze,  właśnie go znalazłeś!

         

               TARMOT 4x4 pod nazwą "Cargo Classic" sprzedaje samochody terenowe marki UAZ znane w Polsce z modelu 452, produkowane w tej chwili w Rosji pod kilkoma różnymi oznaczeniami, powszechnie znane jako "buahanka" czy też "bohenek". 

             

Wszystko modele łączy klasyczna, ramowa konstrukcja, sztywne mosty napędowe i minimalna ilość elektroniki.  Występują w trzech podstawowych wersjach nadwoziowych oraz kilku odmianach aranżacji wnętrza. Możliwa jest ich bardzo głęboka personalizacja pod konkretne wymagania odbiorcy. 

                      

Wszystkie charakteryzuje wysoka dzielność terenowa - wprost od nas, bez żadnych modyfikacji mogą pracować w trudnym terenie a jeżeli i tego będzie ci mało, możemy te możliwości zwiększyć jeszcze bardziej poprzez dołożenie blokad mechanizmów różnicowych, agresywniejszych opon, podniesienie i wzmocnienie zawieszenia, dołożenie wyciągarki czy też mostów napędowych na zwolnicach - nie ma dla nas limitów.  Nie znajdujesz na rynku samochodu w którym możesz przewieść 5 osób, zamontować stolik, lodówkę czy cokolwiek innego i jeszcze zostanie ci miejsce na mnóstwo bagażu? Być może powinieneś przyjechać do nas i zobaczyć jak możemy ci pomóc!

Dostępne wersje (więcej opisów i danych na podstronach):

UAZ CARGO CLASSIC VAN

 2 miejsca + przestrzeń ładunkowa

 

UAZ CARGO CLASSIC BUS

8 miejsc siedzących

 

UAZ CARGO CLASSIC KOMBI

5 miejsc + przestrzeń ładunkowa

 

UAZ CARGO CLASSIC DOUBLE-CAB

5 miejsc + otwarta przestrzeń ładunkowa

 

UAZ CARGO CLASSIC PICK-UP

2 + otwarta przestrzeń ładunkowa.

 

Nawet udane projekty wymagają ewolucji...

UAZ CARGO CLASSIC przechodzi ciągłe modernizacje. Wzmocniona rama, dynamiczny i cichy silnik benzynowy 2,7, zmieniona deska rozdzielcza, dodatkowe wyciszenia i ocieplenia zarówno części pasażerskiej jak i ładunkowej to lista tylko niektórych ostatnio wprowadzonych zmian. Dodatkowe zmiany i modernizacje przeprowadza TARMOT 4x4 we własnym warsztacie!