UNIQUE VEHICLES

OFERTA

O firmie

 

O nas..

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.tarmot4x4.pl/pl/o-firmie.html#sigProIddc7da1f76b

TARMOT 4x4 to:

UAZ  samochody nowe - wszystkie wersje i modele. Realna gwarancja, pełna możliwość tuningu i personalizacji pojazdów,  realna gwarancja.

Łada 4x4 Niva nowe samochody - wszystkie wersje i modele (Łada 4x4, Łada Niva, Bronto, VIS, samochody dostawcze). Tuning, modyfikacje, personalizacja, realna gwarancja.

Łada - nowe samochody dostawcze i osobowe

GAZ - samochody dostawcze do 3,5 tony jak i większe.

Motocykle URAL - import nowych, modernizacje, serwis

Ciężarówki URAL - modele URAL NEXT

 

UAZ CLASSIC NEW - klasyczne modele UAZ-a budowane od zera w oparciu o samochody powyżej 30 lat (UAZ 469B / HUNTER oraz UAZ 452/Buhanka)

 

NIVA DZIK - oferta gruntownej renowacji i tuningu używanych samochodów Łada Niva

 

Projekt UAZ TX - specjalne wersje  oferowanych przez nas pojazdów UAZ po gruntownej przebudowanie i tuningu.

 

Warsztat 4x4 - specjalizacja samochody terenowe i klasyczne (zabytkowe). Mechanika pojazdowa, blacharsko, lakiernictwo, elektryka

 

Renowacje samochodów - nie tylko marek rosyjskich, również polskich z okresu PRL oraz VOLVO, Jeep, Hummer, Ford, Dodge itd.

 

Kampery 4x4 - w oparciu zarówno o importowane przez nas nowe samochody rosyjskie jak i wszelkie inne.

 

Samochody 4x4 - opis naszych usług w zakresie wybranych samochodów terenowych.

 

Honker - jako firma powstała ze ścisłej współpracy z fabryką Honkera w Poznaniu, oferujemy pełen zakres usług związanych z tym pojazdem oraz propozycję pojazdu Honker TX (w przygotowaniu)

 

GAZ 69 - usługi zarówno renowacji jak tuningu tego modelu oraz oferta pojazdu powstałego na bazie GAZ-69 a nazwanego Gaz Hunter (w przygotowaniu)

 

Sklep - oferujemy wszystkie części do samochodów UAZ, ŁADA NIVA, różnych modeli GAZ oraz akcesoria do tuningu.  Akcesoria 4x4, opony, felgi itd. Akcesoria do samochodów terenowych amerykańskich marek takich jak Jeep, Ford, Dodge, Hummer i innych. Specjalistyczny sprzęt i wyposażenia do jazdy w ciężkich warunkach terenowych (systemy napędu gąsienicowego, opony balonowe, osie napędowe ze zwolnicami itd)

 

Fabryka 4x4 - zbudujemy dowolny rodzaj bagażników dachowych, zderzaków, progów i innych akcesoriów do tuningu samochodów terenowych.

 

Inne usługi -  prace związane z obróbką metali w tym cięcie CNC, wynajem powierzchni (zarówno magazyny jak i place - aktualna ofertę znajdą Państwo na podstronie), przechowywanie opon itd.

 

Tor offroad - przestrzeń do testowania rozwiązań w zakresie układów 4x4. Obecnie w trakcie przebudowy.

 

         Firma TARMOT  założona została 1 sierpnia 1992 roku przez przedsiębiorcę Jana Dolatę. Początkowo byliśmy mocno związani z pobliską fabryka "Tarpana" i modelem Honker, jednocześnie jednak zajmując dominującą pozycję na rynku rosyjskich samochodów UAZ, ŁADA NIVA, GAZ a póżniej również ARO, LUAZ itd.  Dynamiczny rozwój firmy widoczny był przede wszystkich w stale powiększanej powierzchni warsztatowej oraz magazynowej.  Szczególną pozycję na tym specyficznym rynku podkreśla fakt największej w branży oferty części zamiennych oraz akcesoriów do samochodów UAZ, ŁADA NIVA oraz GAZ. Jako jedyna firma w Polsce oferujemy nowe samochody UAZ z gwarancją które sprowadzamy bezpośrednio z fabryki i zajmujemy się ich legalizacją, oraz montujemy i remontujemy zgodnie z wymaganiami klientów. Podobnie sprawa ma się z marką GAZ. Jesteśmy również oficjalnym dealerem samochodów Łada Niva.

    

                           Na przestrzeni lat te właśnie trzy marki (oraz rosyjskie samochody ciężarowe) stały się synonimem marki TARMOT, jednak firma nigdy nie przestała się rozwijać w pokrewnych kierunkach. Nasza oferta rozszerzyła się o asortyment związany z szeroko rozumianą turystyką i wyposażeniem off-road, coraz częściej mieliśmy również okazję zajmować się pojazdami innych terenowych marek. W związku z tym kilka lat temu TARMOT GROUP stworzył markę TARMOT 4x4 pod której logiem funkcjonuje dotychczasowa stała działalność firmy. Działem "off-road" zajmie się inna marka która wkrótce powstanie. 

.

        Twórca przedsiębiorstwa umiera 10 sierpnia 2015 roku, w 23 rocznicę założenia firmy. Jego dzieło przejmują synowie Mariusz i Michał.

    

Obecnie TARMOT 4x4 jest największą w Polsce i jedna z największych na zachód od Bugu firm zajmujących się samochodami terenowymi i dostawczymi produkcji rosyjskiej, przede wszystkim marek UAZ, GAZ oraz Łada (tylko model Niva 4x4). Oferujemy samochody nowe i używane, wszystkie części zamienne oraz akcesoria. Nasza oferta to również kompleksowy serwis, renowacje/odbudowy oraz tuning.

Siedziba TARMOT 4x4  mieści się na terenie kompleksu TARMOT,  tuż przy zachodniej granicy Poznania, gdzie działamy od 1992 roku co czyni nas najbardziej doświadczoną firmą w branży na rynku. W tym czasie wykonaliśmy kilkaset realizacji, głównie aut UAZ oraz Niva. Dysponujemy dużą przestrzenią magazynową oraz sprawnym warsztatem. Nasi klienci mają pewność że współpracują z poważną, dużą firmą o ugruntowanej pozycji. Jako jedyni oferujemy import oraz pomoc w zarejestrowaniu samochodów UAZ, jesteśmy autoryzowanych dilerem oraz stacją obsługi dla samochodów Łada Niva 4x4 oraz GAZ Gazela.
 

W swej działalności kierujemy się filozofią mówiącą, że oferowane przez nas pojazdy nie są stworzone dla każdego i albo się je kocha (lub potrzebuje – np. do pracy) albo nie akceptuje (np. ze względu na pochodzenie). Dlatego nie próbujemy przekonać nieprzekonanych i szanujemy tych którzy zrozumieli sens posiadania takich maszyn. Dążymy do połączenia jakości części zamiennych oraz usług z rozsądnym poziomem cen – jako legalnie działająca firma która płaci podatki oraz zatrudnia ludzi, nie wygramy konkurencji cenowej z mniej lub bardziej legalnym importem różnego rodzaju "hurtowni" – jednocześnie jednak bez problemów wygrywamy z nimi jakością. U nas towar zawsze możesz zwrócić lub liczyć na poradę – montujemy to co sprzedajemy więc nie jesteśmy tylko handlowcami. Jeżdzimy samochodami które polecamy klientom i to również tam gdzie najczęściej się je spotyka – na poligonach, zlotach i zwyczajnie na co dzień.

 

 

 10 powodów dla których warto wybrać TARMOT 4x4:

1. Istniejemy 25 lat od początku jako firma zajmująca się autami terenowymi co samo w sobie jest wartością

2. Nie stoimy w miejscu - ciągle rozwijamy się zarówno w sensie zaplecza jak i naszych ludzi

3. Dysponujemy rozbudowanym warsztatem o dużej powierzchni

4. Nasz sklep z częściami zamiennymi oraz akcesoriami 4x4 jest duży i dobrze zaopatrzony

5. Pojawiamy się na targach i różnego rodzaju imprezach promocyjnych związanych z szeroko pojętym off-roadem oraz pojazdami rosyjskich marek

6. Klient jest dla nas najważniejszy i zawsze możesz na nas liczyć

7. Dysponujemy torem off-road na którym testujemy nasze samochody

8. Dogodna lokalizacja i łatwy dojazd ułatwia korzystanie z naszych usług

9. Nie boimy się wyzwań o czym łatwo można się przekonać

10. Działamy na skalę międzynarodową - sprzedajemy i współpracujemy z klientami z całego świata

 

O reszcie możesz przekonać się na miejscu :)

 

 

TARMOT MARIUSZ DOLATA

 

ul. Wierzbowa 113

62-081 Wysogotowo

NIP: 777 252 25 29