UNIQUE VEHICLES

OFERTA

MOTOR SHOW 2016 z TARMOT 4x4

W dniach 31.03 - 03.04.2016 roku odbył się w Poznaniu Motor Show 2016 - największa w Polsce i czwarta największa w Europie impreza motoryzacyjna. Pod wieloma względami ta edycja była wyjątkowa - rekordowa liczba wystawców oraz zwiedzających (ponad 130 tysięcy!), ogromna liczba imprez towarzyszących, mnóstwo premier nie tylko Polskich ale również europejskich, marki znane i te mniej znane - każdy mógł znaleść coś dla siebie :)

W tym roku TARMOT 4x4 wrócił na tę imprezę na której był już od początku jej istnienia, jeszcze zanim stały się MOTOR SHOW a były po prostu Targami Motoryzacyjnymi :)

Pokazaliśmy podstawowe modele marki UAZ wraz z naszym "rodzynkiem" czyli Hulkiem na wrakach dwóch aut :) Z przyczyn od nas niezależny nie udało się pokazać Łady Nivy czy jakiegoś modelu koncernu GAZ.

Można było zobaczyć:

- UAZ HUNTER w kolekcjonerskiej wersji "MAESTRO" przygotowanym już pod zamówienie klienta (silnik 2,7 benzyna)

- UAZ PATRIOT 2,2 Turbo Diesel Limited - najbogatsza seryjna wersja modelu Patriot - samochód po raz pierwszy w Polsce!

- UAZ CARGO - nieśmiertelny "ogórek" w klasycznej wersji autobusu oraz z silnikiem 2,7 benzyna

- UAZ 469B - zbudowany przez nas na nowych częściach klasyczny UAZ 469B - gratka dla kolekcjonera!

Bardzo dobrym pomysłem okazała się "instalacja" składająca się z UAZ HULK na wrakach dwóch starych fordów - wbrew przekonaniom niektórych, naprawdę sam na nie wjechał :) Mnóstwo osób chciało sobie zrobić z nim zdjęcie :)

Przez cały czas towarzyszyła nam nasza urocza hostessa Magda :)

Udział w tej imprezie z tak dużym stoiskiem podkreśla zdecydowanie dominującą pozycję TARMOT 4x4 na Polskich rynku samochodów terenowych z Rosji, jest też wyjątkowe w skali europejskiej.

 

A tak to wyglądało:

30 marca 2016 roku (środa) - kilka poprzednich dni zajęło nam przygotowywanie do imprezy aut oraz wszystkiego co na niej niezbędne, ten dzień był jednak zdecydowanie najtrudniejszy - zwożenie wszystkich aut (za wyjątkiem Hulka który hucząc oponami i grzmiąc wydechem doczłapał się sam ) było długie i wyczerpujące. Szczególnie dużo problemów przysporzyły nam dwa wraczyska które niezbyt chętnie chciały najpierw wjechać na lawetę a póżniej z niej zjechać jakby perspektywa spędzenia następnych kilku dni pod kołami Uaz-a średnio im pasowała... Ta zabawa zajęła nam czas do północy a przecież następnego dnia dzień prasowy...

31 marca 2016 (czwartek - press day) - na szczęście dla nas był to stosunkowo spokojny dzień. Dużo konkretnych rozmów, tylko zaproszeni goście - to wszystko pozwoliło nam z jednej strony odpocząć, z drugiej rozgrzać się przed weekendem...

 

1 kwietnia 2016 (piątek) - tak, to nie prima aprilis to UAZ na targach! Od przedpołudnia rozpoczyna się "mania sweet foci" na tle Hulka stojącego na wrakach. Wydaje się że skutecznie przyciąga uwagę, znów dużo zadawanych pytań i udzielanych odpowiedzi, niektóych dość szczególnych jak "co to jest?" "czy to nowy model toyoty"? (Patriot) itd. Kilkoro osób zdziwionych, inne pozytywnie zaskoczone, usłyszeliśmy kilka historii życiowych związanych z UAZami wszelkiej maści.

2 kwietnia 2016 (Sobota) - istne oblężenie! Ludzi robiących sobie zdjęcia, pytających, proszących o otwarcie samochodów było tak wiele że część klientów przyznała póżniej że chcieli z nami porozmawiać ale uznała że lepiej będzie wpaść po targach. Dyskusje dodatkowo utrudniał ogromny hałas - niestety nie wiedzieć czemu w hali w której panuje niezłe echo, średnio co trzecie stoisko próbowało przebić siłą decybeli kolejne. Jeżeli dodać do tego tłum ludzi tworzy to ciężkie warunki do pracy ale uznajemy to za urok tego typu imprez i nie ma się co obrażać :) Sobota była dniem zdecydowanie najbardziej ciekawym i utwierdzającym nas w przekonaniu że było warto :)

3. kwietnia (Niedziela) - wciąż bardzo dużo ludzi ale na szczęście jakby troszkę mniej. Tak samo jak poprzedniego dnia przedstawiamy naszą ofertę, pomagamy w robieniu zdjęć i cierpliwie odganiamy tych którzy próbują dokonać demontażu dwóch starych fordów na których stoi Hulk. Targi wyrażnie wyczerpują swoją dynamikę po godzinie 16 choć ludzi wciąż jest sporo.

Podsumowując - na pewno znów będziemy za rok z jeszcze lepszą ofertą. Tegoroczne Motor Show wiele nas nauczyło i wiemy gdzie mogliśmy być lepsi. Zapraszamy ponownie za rok na stoisko TARMOT 4x4!

Zdjęcia oraz filmy poniżej: