UNIQUE VEHICLES

OFERTA

Bronto Gwarancja

TARMOT 4x4 zapewnia gwarancję oraz serwis pogwarancyjny dla wszystkich oferowanych samochodów terenowych marki Łada. Jest jedynym firmą w Polsce i jedną z nielicznych w UE dysponującej odpowiednimi certyfikatami na naprawy oraz zapleczem magazynowym.  Dysponujemy również własną lawetą i możliwością wysłania ekipy naprawczej do klienta.

Ogólne informacje dotyczące gwarancji (o szczegóły prosimy pytać bezpośrednio):

              Fabrycznie nowe samochody Bronto oraz samochody po remontach kapitalnych / przebudowach objęte są następującymi, ogólnymi warunkami gwarancji :

     

        - 3 lata lub 100 000 km  ogólnej gwarancji na samochód

        - 5 lat na perforacje nadwozia

       - każdy klient otrzymuje możliwość dożywotniego (tzn tak długo jak jest właścicielem pojazdu) zakupu części w TARMOT 4x4 po cenach hurtowych w sklepie internetowym. Te reguła przechodzi również na każdego kolejnego klienta auta.

 

       Ogólne obowiązki gwarancyjne kupującego :

       - płatne przeglądy gwarancyjne raz w roku lub co 10 000 km przebiegu (dotyczy wszystkich rodzajów przeglądów). Koszt przeglądu to 880 zł netto plus materiały (oleje i filtry).

       - samochód musi być dostarczony na miejsce na koszt kupującego (możliwy transport naszą lawetą po preferencyjnych stawkach lub znalezienie takiego transportu na giełdzie transportowej)

       - gwarancja na perforację nadwozia wyłącznie pod warunkiem dokonywania co roku płatnych przeglądów gwarancyjnych w kwocie 900 zł netto.

      - zakaz dokonywania jakichkolwiek modyfikacji lub montażu wyposażenia dodatkowego poza TARMOT 4x4  bez pisemnej zgody. Skutkuje natychmiastową utratą gwarancji na pojazd.

      - możliwość serwisowania pojazdu poza TARMOT 4x4 tylko za naszą zgodą. Skutkuje również skróceniem wszystkich okresów gwarancji do jednego roku.

 

Warunki gwarancji, jej zakres itd mogą podlegać negocjacjom. Dotyczy to przede wszystkim aut z dużą sumą wyposażenia opcjonalnego oraz odbiorców więcej niż jednego egzemplarza.

 

Pakiety serwisowe.

     W odpowiedzi na zapytania i wymagania naszych klientów, wprowadziliśmy opcję pakietów serwisowych. Jest to zakres usług zapewniających np dłuższą gwarancję lub pomoc serwisową na miejscu. Podane ceny są orientacyjne i ich zakres oraz wielkość jest indywidualnie wyliczana dla konkretnego klienta i pojazdu.

 

Pakiet Gwarancja x2

    - dwukrotne wydłużenie wszystkich warunków gwarancji podstawowej

    - konieczność dokonywania płatnych przeglądów raz w roku lub co 10 000 km

   - pozostałe warunki jak w standardowej gwarancji

   - cena 6 500 PLN

Pakiet Gwarancja ON

     - pakiet zwalnia z obowiązku dokonywania płatnych przeglądów w TARMOT 4x4 oraz dostarczania samochodu na własny koszt

    - okresowa wymiana płynów itd może być dokonywana poza TARMOT 4x4 pod warunkiem przedstawienia faktur z innego warsztatu oraz zakupu filtrów i części podlegających zużyciu w TARMOT 4x4

    - nasz serwis dociera do klienta i stara się naprawić samochód na miejscu a jeżeli nie jest to możliwe, samochód jest na nasz koszt transportowany do warsztatu a potem z powrotem do klienta.

    - koszt - 3000 PLN rocznie dla pełnej gwarancji na cały samochód, 2 000 rocznie dla gwarancji silnik + nadwozie (przykładowo, dla okresu trwania standardowej gwarancji opłata wynosi 6 000 zł na okres dwóch lat). Cena obowiązuje przy opłacie z góry z momencie kupna auta za cały okres.

    - koszt w przypadku wykupywania pakietu  co rok koszt wyższy o 25%

 

Pakiet Antykorozyjny Plus

    - zaawansowana konserwacja (poliruetanowe + bitumiczne, profesjonalne środki ochronne, nadkola z tworzywa, przezroczysta folia ochronna dolnych części nadwozia itd)

   - brak konieczności dokonywania płatnych przeglądów na perforacje nadwozia (jednocześnie jednak użytkownik jest zobowiązany zgłaszać problemy jak najszybciej)

   - gwarancja 7 lat na perforacje nadwozia (w przypadku pracy w wyjątkowo ciężkich warunkach, jak np kopalnie odkrywkowe, maksymalnie 3 lata)

   - poprawianie konserwacji na bierząco, gratis, w razie potrzeby o ile jej ubytek nie wynika z uszkodzeń czysto fizycznych (uderzenie podwozia lub nadwozia o przeszkody, obtarcia itd)

   - cena 3500 PLN (doliczane do ceny samochodu w momencie kupna)

  - możliwość wydłużenia o każdy kolejny rok (do 10 lat) za 1500 PLN rocznie (doliczane do ceny samochodu w momencie kupna)

  - możliwość szybkiego wykonania zaraz po imporcie / kupnie auta

 

Pakiet Antykorozyjny SUPER

    - nadwozie jest rozebrane i malowane w całości od nowa, również wewnątrz poliruetanowymi farbami i środkami ochronnymi, dokładane są dodatkowe maty, pianki i uszczelki w najbardziej newralgicznych miejscach (przy okazji dodatkowo izoluje to i wycisza nadwozie), pojawiają się nadkola z tworzywa.

     - przy tej okazji możliwy jest wybór innego koloru nadwozia i wnętrza

    - gwarancja na performacje nadwozia oraz ramy zostaje wydłużona do 10 lat - przeglądy przez pierwsze 5 lat są bezpłatne, póżniej raz w roku kosztują 200 zł

    - cena to 10 000 PLN w przypadku samochodu nowego i 6 000 PLN w przypadku samochodu w trakcie remontu kapitalnego lub przebudowy

    - przygotowanie pojazdu zajmuje około miesiąca w przypadku samochodu nowego, w przypadku remontu kapitalnego lub przebudowy, odbywa się w trakcie

    - na wykonanie usługi wystawia się stosowny certyfikat jakości

- UWAGA!! Firma TARMOT 4x4 nie udziela gwarancji na samochody sprzedane poza TARMOT 4x4!!