4X4 OFF-ROAD FROM RUSSIA

OFERTA

Aktualności TARMOT 4X4

Ograniczenia w funkcjonowanu firmy.

Niestety również my nie pozostalismy obojętni na sytuację epidemiologiczna w kraju. W związku z tym oraz biorąc pod uwagę że w bezpośrednim sąsiedztwie naszej firmy znajduje sie dom jednorodzinny zamieszkały przez osoby starsze, zmuszeni jesteśmy w powaznym stopniu ograniczyc działalność. Od tej chwili teren firmy jest zamknięty, wszelkie wizyty prosimy umawiać wcześniej. Będziemy kontynuować sprzedaż wysyłkową poprzez zamowienia w naszym sklepie internetowym, email lub telefon do wyczerpania zapasów lub ustania możliwości wysyłek. Warsztat będzie działał w ograniczonym zakresie tak dlugo jak bedzie to możliwe.

Zobacz nasze realizacje! (check our projects)

Zaktualizowaliśmy w końcu nasze aktualizacje:

UAZ > http://www.tarmot4x4.pl/pl/realizacje/uaz-realizacje.html

Niva > http://www.tarmot4x4.pl/pl/realizacje/lada-niva-realizacje.html

Zobacz wydarzenia związane z naszą firmą!

Większość tutaj: http://www.tarmot4x4.pl/pl/wydarzenia-events.html

TARMOT 4x4 na Poznań Motor Show 2018

targi poznań motor show 2018

Byliśmy na targach Poznań Motor Show 2017. Zaprezentowaliśmy tam kilka aut oraz premierowo UAZ PROFI. Poniżej kilka filmów i zdjęć z tej imprezy - więcej znajdziecie w linku tutaj -->http://www.tarmot4x4.pl/pl/wydarzenia-events/poznan-motor-show-2018.html

Ekspedycja Syberyjska 2019 z min. Aleksandrem Dobą

eKSPEDYCJA SYBERYJSKA 2019 Z UDZIAŁEM ALEKSANDRA DOBY

W 2019 roku nasza firma jest strategicznym partnerem kilkumiesięcznej wyprawy syberyjskiej z udziałem kilku z najbardziej znanych podróżników z polski. Dostarczamy dwa egzemplarze samochodów UAZ "BUHANKA".

Strona Facebook: https://fb.me/EkspedycjaSyberyjska2019

Oficjalna strona: https://polskasyberia.pl